W skrócie

Galilea to urodzajna kraina położona na pólnocy Izraela, gdzie można odnaleźć drzewa oliwne które mają tysiące lat i pola z setkami gatunków roślin i ziół darowanych przez Matkę Naturę. Żyzna ziemia z ponad 2600 gatunkami roślin.

Gamila Secret to w 100% naturalne kosmetyki pielęgnacyjne, stworzone z sekretnej mikstury złożonej z ziół i najlepszej jakości olejów tłoczonych na zimno. Najwyższej jakości składniki pochodzące z łąk i pól Galilei gwarantują piękny i zdrowy wygląd cery.

Wszystko zaczęło się od kostki pielęgnacyjnej, noszącej również nazwę “magiczna”. Do dziś Wszystkie kostki pielęgnacyjne sygnowane marką Gamila Secret produkowane są ręcznie.

Po 40. Godzinnym procesie obróbki ciepłem, 6. Miesięcznym okresie suszenia, tłoczeniu I ręcznym nadawaniu zaokrąglonej na bokach formy powstaje 100% naturalna kostka przeznaczona się do mycia każdego rodzaju skóry twarzy, pozostawiając ją niespotykanie miękką.

“Każdy zasługuje na zdrową i miękką skórę”

Każdy zasługuje na zachowanie właściwego balansu, zdrową i miękką skórę. Aby ją osiągnąć Gamila, korzystając ze swojej wiedzy stworzyła kosmetyki odpowiadające potrzebom pielęgnacyjnym o zróżnicowany, działaniu na różne części ciała, dobierając najlepszą kombinację substancji czynnych.