Historia

Historia marki zaczyna się od jej twórcy, Gamili. Gamila znaczy piękno.

Gamila urodziła się i wychowała w małej, położonej na wzgórzach północnego Izraela wiosce, o nazwie Peki’in
w Galilei. Od najmłodszych lat, uczestniczyła w kultywowaniu przekazywanej z pokolenia na pokolenie, wiedzy
o tajemnych mocach natury. Z wiekiem nabierała należnego naturze szacunku, żyjąc w zgodzie z jej nakazami, przejmując z wiekiem pełnię sekretnej wiedzy przodków.

Na podstawie tej wiedzy Gamila zaczęła poszukiwania idealnej kombinacji dzikich ziół, olejów roślinnych i oliwy
z oliwek, rosnących na wzgórzach wokół wioski. To właśnie stworzona przez Gamilę mikstura, stanowi sekretną część GAMILA SECRET, dodawana do kosmetyków nie tylko oczyszcza skórę, ale także zmiękcza ją i leczy.

Sama Gamila nie oczekiwała i nie planowała rozwoju swojego konceptu w markę GAMILA SECRET.
Po prostu tak się stało.

Gamila stworzyła idealną kombinację ziół i olejów do pielęgnacji skóry, ponieważ ma jedną bardzo jasną misję życiową: dać każdemu możliwość posiadania zdrowej, pięknej skóry tak długo, jak żyje.

Wszystko zaczęło się od kostki pielęgnującej (The Cleansing Bar), znanej również jako “magiczne” mydło, którego produkcja do dziś odbywa się ręcznie. Po 14. godzinnym gotowaniu, okresie suszenia trwającym od 4. do 6. miesięcy, wytłaczaniu i ręcznym szlifowaniu krawędzi, powstaje w 100% naturalna kostka pielęgnacyjna dla wszystkich rodzajów skóry. Aby osiągnąć efekt delikatnej i zdrowej skóry, Gamila oferuje produkty pielęgnujące konkretne części ciała. Każdy produkt zawiera w sobie najlepszą kombinację składników, której skład opiera się na wiedzy Gamili.

Misja Gamili głosi, że “każdy zasługuje na zdrową i delikatną skórę”